Pirmasis” krikštas” krepšinio aikštelėje ŽSM mažiausiems auklėtiniams

Balandžio 26  d.Prienuose vyko 2005-2006 m. gim. berniukų krepšinio turnyras. Dalyvavo trys komandos: Marijampolės ŽSM (treneris Domas Kriščiūnas), šeimininkų – Prienų sporto centro auklėtiniai ir Kauno KM “Aisčiai”. Pirmosiose rungtynėse mūsų mokyklos mažieji krepšininkai rezultatu 19 : 11 įveikė turnyro šeimininkų –  Prienų komandą. Deja ,antrose varžybose sekėsi sunkiau, pralaimėta itin pajėgiai Kauno KM “Aisčių komandai, rezultatu 24 : 2 . Trečiose turnyro rungtynėse Kauno KM “Aisčių komanda rezultatu 34 :19 įveikė  Prienų komandą ir tapo šio turnyro nugalėtojais. Antroji vieta atiteko mūsų mokyklos komandai, trečioji –  Prienų komandai.

 Turnyro metu vyko krepšinio įgūdžių konkursas. Baudų metimo konkurse arti pergalės buvo ŽSM auklėtinis Tadas Palionis, kuris iš dešimties baudų pataikė penkias, deja paskutiniuoju bandymu Prienų komandos atstovas įmetė šešias ir triumfavo baudų metimo įgūdžių rungtyje. Slalomo rungtyje geriausiai sekėsi Kauno KM “Aisčių komandos atstovui.

Turnyro metu išgyventa daug gražių akimirkų, emocijų, patirta daug įspūdžių. Pirmasis “blynas” neprisvilo, laukia dar ilgas krepšinio kelias mūsų mokyklos mažiesiems krepšininkams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *