BRONZINIS MARIJAMPOLĖS ŽSM KREPŠININKIŲ FINIŠAS

Marijampolėje balandžio 24-25 dienomis vyko 2014/2015 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių merginų ( g.1997/1998 m.) krepšinio čempionato  Finalo ketverto varžybos. Pirmame pusfinalyje susitiko sezono lyderės Vilniaus KM I komanda ir Kėdainių SC. Rezultatu 77:53 pergalę šventė vilnietės. Antrame pusfinalyje Kauno KM “Aisčių” I komanda po įtemptos kovos įveikė marijampolietes 75:69. Mūsų komandoje puikiai žaidė Ieva Aleksaitė, įmetusi 22 taškus, surinkusi 22 naudingumo balus, 21 tašką pelnė Rasa Knyzaitė, 15 Helma Vyšniauskaitė.  Rungtynėse dėl trečiosios vietos Marijampolės ŽSM krepšininkės įveikė Kėdainių sporto centro aukllėtines 95:90. Marijampolietės sėkmingiau sužaidė pirmąją rungtynių dalį ir po dviejų kėlinių pirmavo 13 taškų skirtumu, bet po trijų kėlinių komandas jau skyrė tik 7 taškai ir visa kova užvirė paskutinėje rungtynių dalyje, Likus dviems minutėms Marijampolės ŽSM pranašumas siekė tik tris taškus, tačiau aikštės šeimininkės sugebėjo atlaikyti varžovių šturmą ir sėkmingais Kamilės Berenytės ir Helmos Vyšniauskaitės baudų metimais įtvirtino pergalę. Rezultatyviai žaidė Rasa Knyzaitė – 28 taškai, Ieva Aleksaitė – 21 taškas, Helma Vyšniauskaitė – 20 taškų. Kamilė Berenytė – 18 taškų.  Finalinėse varžybose intrigos nebuvo, nes sostinės krepšininės jau pirmojo kėlinio gale pirmavo įtikinamai 31:12. Galutinis rezultatas 99:66. Čempionato aukso medaliai įteikti Vilniaus KM I komandai, sidabru pasipuošė Kauno KM “Aisčių” I komanda, bronzos medaliais apdovanotos Marijampolės ŽSM krepšininkės: Helma Vyšniauskaitė, Kamilė Berenytė, Indrė Raulinaitytė, Justina Kazlauskaitė, Ieva Aleksaitė, Diana Baliutavičiūtė, Dalia Wydra, Laura Borutaitė i,Rasa Knyzaitė bei komandos treneriai Elvyra Šablinskienė ir Stasys Žaliabarštis.  Į simbolinį čempionato Finalo ketverto geriausių žaidėjų penketuką pateko ir Moksleivių krepšinio lygos įsteigtais prizais apdovanotos: Laura Juškaitė ir Urtė Slavickaitė ( Vilnius), Karolina Visockaitė ( Kaunas), Ieva Aleksaitė ( Marijampolė) ir Ugnė Jurčiūtė ( Kėdainiai).  Nuoširdžiai dėkojame Marijampolės savivaldybei, UAB “Mantingai”, UAB “Laurisai”, Dainos Misiukevičienės šokių kolektyvui “Arabeskas” ir krepšininkių tėveliams.