Viešo ir anoniminio informavimo galimybės apie korupcijos pobūdžio nusikalstamas veikas.

Nurodytais adresais ir telefonais gali kreiptis kiekvienas asmuo, manantis ar įtariantis, kad jam neteisėtais Marijampolės žaisimų sporto mokyklos darbuotojų veiksmais buvo ar yra daromas teisės pažeidimas, susijęs su korupcija, bei dėl Marijampolės žaidimų sporto mokyklos darbuotojų netinkamai vykdomų (ar nevykdomų) tiesioginių pareigų.

Kontaktai skambinimui:

Stasys Vasylius, Marijampolės žaidimų sporto mokyklos direktorius,

tel nr. 8 343 20 931 (darbo valandomis) el.p. mzsm@takas.lt

Valdas Pileckis, Marijampolės savivaldybės tarybos narys – komisijos pirmininkas, tel. nr. (8 687) 71590, el. p. valdas.pileckas@marijampole.lt; valdaspil@gmail.com

Anonimiškai pranešti apie galimus korupcijos atvejus galima specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) visą parą veikiančiu karštos linijos telefonu 8 (5) 266 333, el. p. pranesk@stt.lt

Pranešdami informaciją apie galimą pažeidimą, nurodykite kuo tikslesnę pažeidimo (veiksmo) vietą, pažeidimo (veiksmo) laiką bei turimą informaciją apie pažeidėją (vardas, pavardė). Taip pat trumpai apibūdinkite pažeidimo pobūdį. Prašome nurodyti savo kontaktinę informaciją ir ar galima su Jumis susiekti.

Dėkojame už pateiktą informaciją.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.