Metų šachmatininkų titulai – Pauliui Pultinevičiui ir Benediktui Vilkiui

Gausus būrys jaunųjų šachmatininkų šurmuliavo “Ryto” pagrindinėje mokykloje, kur vyko šachmatų turnyras, Lietuvos šachmatų federacijos prezidentui Algirdui Bajarkevičiui atminti. Jį organizavo žaidimų sporto mokyklos treneriai Antanas Lileikis ir Rolandas Martinkus bei Marijampolės šachmatų – šaškių klubas ‘Sūduva”. Dalyvavo 76 sportininkai iš Marijampolės ir Vilkaviškio.  Ikimokyklinio amžiaus grupėje sėkmingai pasirodė Markas Rauluševičius, Albertas Mališauskas, Vakaris Uleckas, Gabija Andziulevičiūtė, Agnė Salinskaitė. Pradinių klasių grupėje nugalėjo Ignas Vasiliauskas, laimėjęs visas 5 partijas, tašku nuo lyderio atsilikęs Benediktas Vilkys liko antroje vietoje. Trečias – Andrius Matulionis.   Šachmatininkus aplankė Kalėdų senelis, kurio maiše netruko saldžių dovanėlių, o mokyklos direktorius Stasys Vasylius paskelbė dviejų 2013 metų žaidimų sporto mokyklos geriausių šachmatininkų pavardes. Jais tapo Paulius Pultinevičius ir Benediktas Vilkys – 2013 metų Europos jaunimo šachmatų čempionato Juodkalnijoje dalyviai.