KREPŠINIO TURNYRAS, SEIMO NARIO ALBINO MITRULEVIČIAUS TAUREI LAIMĖTI

Žaidimų sporto mokykloje vyko berniukų krepšinio turnyras, seimo nario A. Mitrulevičiaus taurei laimėti. kuriame dalyvavo keturios komandos. Pirmose varžybose savo pranašumą įrodė trenerio Aivaro Žibūdos auklėtiniai, kurie lengvai įveikė jaunesnius trenerio Kęstučio Juozaičio krepšininkus, rezultatu 117:11. Antrose varžybose jaunieji Marijampolės ŽSM – “Alvarso” krepšininkai ( treneris K. Juozaitis) du kėlinius pagirtinai kovėsi su metais vyresniais varžovais, vadovaujamais trenerio Gintauto Žibūdos, bet galutinis rezultatas 44:35 buvo vyresniųjų krepšininkų naudai. Po šių varžybų vyko tritaškių konkursas, kuriame dalyvavo 8 krepšininkai. Taikliarankio titulą pelnė Mantvydas Kalinauskas, antroji vieta teko Armandui Kalinauskui. Abu krepšininkai apdovanoti UAB “Mantinga” ir vyrų krepšinio klubo “Sūduva – Mantinga” prizais.   Dėl trečiosios vietos susitiko Marijampolės ŽSM – “Sūduvio” ir ŽSM – “Alvarsas”. Rezultatu 50:34 laimėjo ŽSM – “Alvarso” krepšininkai. Finalinėse varžybose ŽSM – “Fildingo” krepšininkai be vargo įveikė Marijampolės ŽSM II komandą 73:24 ir į viršų kėlė čempionų taurę, kurią įteikė seimo nario A. Mitrulevičiaus padėjėjas Karolis Podolskis.Visos komandos apdovanotos medaliais, o į turnyro simbolinį geriausių žaidėjų penketuką pateko ir specialiais prizais apdovanoti: Rokas Deksnys, Mantvydas Kalinauskas, Domas Kairys, Ignas Antanaitis, Aurimas Vėlyvis. Taip pat buvo apdovanoti kovingiausi komandų žaidėjai: Martynas Sutkus, Erikas Žilinskas, Dovas Kairys ir Titas Varnagiris.  Žaidimų sporto mokyklos vardu dėkojame seimo nariui Albinui Mitrulevičiui bei jo padėjėjui Karoliui Podolskiui, UAB “Mantingai”, vyrų krepšinio klubui ” Sūduva – Mantinga”.