Vakar , gegužės 22 dieną pramogų centro „Lūna“ konferencijų salėje vyko žaidimo sporto mokyklos pažymėjimų įteikimo šventė. Mokyklą baigė 25 sportininkai ir tai jau buvo XXXV – oji laida. Mokyklos direktorius Andrius Kardišauskas sveikinimo kalboje pabrėžė, kad jaunuoliai per 10 sportavimo metų išmoko ne tik žaisti šaškėmis ir šachmatais bei krepšinį ir tinklinį, bet užaugo kaip disciplinuotos, siekiančios tikslų ir sugebančios juos įgyvendinti asmenybės. Direktorius padėkojo abiturientų treneriams Mindaugui Sagaičiui, Elai Bjorūnienei, Romui Sujetai, Rolandui Martinkui ir Vitui Labučiui bei tėveliams. O už šventinės nuotaikos sukūrimą ir skanėstus nuoširdų ačiū tariame pramogų centrui „Lūna“ ir UAB „Mantinga“ .

ADAS VALAVICKAS – 2001-09-19 – 2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

VYTIS LITVAITIS – 2001-11-29 – 2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas,
2017/2018 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunimo U19 čempionatas „Olimpinė taurė“ – IX vieta, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

IGNAS BIELYS- 2001-07-31 – 2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

GYTIS ZOKAS- 2001-03-01 – 2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

ERIKAS KAUŠIKAS – 2001-06-13 – 2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

NOJUS SINKEVIČIUS – 2001-07-14 -– 2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas, 2018/2019 m. žaidė Regionų krepšinio lygos čempionate
2017/2018 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunimo U19 čempionatas „Olimpinė taurė“ – IX vieta, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

GYTIS ČĖPLA – 2001-02-09 2017/ 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų jaunių čempionatų žaidėjas, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

MINDAUGAS RASLAVIČIUS – 2001-05-13 -2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas

TOMAS BORUTA – 2001-02-03 – 2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas,
2017/2018 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunimo U19 čempionatas „Olimpinė taurė“ – IX vieta, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

AINIS ŠIUGŽDINIS – 2001-05-22 – 2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas,
2017/2018 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunimo U19 čempionatas „Olimpinė taurė“ – IX vieta, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

TOMAS LIETUVNINKAS – 2002-07-16 – 2018/2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių U18 čempionato žaidėjas

AUDRIUS KILDUŠIS – 2000-04-18 – 2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas,
2017/2018 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunimo U19 čempionatas „Olimpinė taurė“ – IX vieta, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

HAROLDAS PALŠIS – 2000-12-10 – 2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas,
2017/2018 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunimo U19 čempionatas „Olimpinė taurė“ – IX vieta, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

LUKAS TARASEVIČIUS – 2000-08-15 – 2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas,
2017/2018 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunimo U19 čempionatas „Olimpinė taurė“ – IX vieta, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

NORVYDAS ŽIRNIAVIČIUS – 2000-11-23 – 2017/2018 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunimo U19 čempionatas „Olimpinė taurė“ – IX vieta, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta, 2018/2019 m. žaidė Regionų krepšinio lygos čempionate

TOMAS KARALIUS – 2000-07-20 -2013 – 2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatų žaidėjas, 2018/2019 m. žaidė Regionų krepšinio lygos čempionate, 2018/2019 m. Marijampolės mėgėjų krepšinio lyga B divizionas – IV vieta

ŠARLOTĖ KUKLIERYTĖ – 2001-01-29 – 2017/2018 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių merginų U18 krepšinio čempionatas B divizionas – I vieta , 2017/2018 m. žaidė „Akvilės“ moterų krepšinio lygos čempionate, 2018/2019 m. žaidė MultiGyn moterų krepšinio lygos B diviziono čempionate

GERDA STATKEVIČIŪTĖ – 2001-11-30 – 2017/2018 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių merginų U18 krepšinio čempionatas B divizionas – I vieta, 2017/2018 m. žaidė „Akvilės“ moterų krepšinio lygos čempionate, 2018/2019 m. žaidė MultiGyn moterų krepšinio lygos B diviziono čempionate


EMILIJA SAVICKAITĖ – 2001-06-17 – 2017/2018 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių merginų U18 krepšinio čempionatas B divizionas – I vieta


MARTYNAS MASAITIS – 2000-04-20 – 2018/2019 m. Lietuvos jaunimo tinklinio čempionatas – I vieta, 2017/2018 m. Lietuvos vyrų tinklinio čempionatas – I vieta, 2018 m. Lietuvos jaunimo U20 paplūdimio tinklinio čempionatas – III vieta


ARNAS POVILAS ŽUKAUSKAS – 2000-04-11 – 2018 m. Lietuvos jaunimo BM20 šachmatų čempionatas ( „žaibas“) – II vieta, 2018 m. Lietuvos jaunių BM18 šachmatų čempionatas – III vieta, 2018 m. Lietuvos jaunių BM18 „greitųjų“ šachmatų čempionatas – II vieta


AISTĖ SIMONAITYTĖ – 2000-04-24 – Lietuvos jaunimo šaškių „64“ pirmenybės – VI vieta, Lietuvos jaunimo šaškių čempionatas – X vieta, Marijampolės miesto 5 – 8 klasių komandinės šaškių varžybos – III vieta


AUGUSTINAS LABUTIS – 2000-05-30 – Marijampolės miesto jaunių šaškių „64“ pirmenybės – V vieta, Lietuvos jaunimo šaškių „64“ pirmenybės – VI vieta, 2013 m. Lietuvos jaunučių šaškių čempionatas – VI vieta


PAULINA MILIAUSKAITĖ – 2000-10-28 – 2016 m. Lietuvos jaunių paprastųjų šaškių čempionatas – I vieta, 2017 m. Lietuvos suaugusiųjų „greitųjų“ šaškių čempionatas – I vieta, 2017 m. Lietuvos moterų paprastųjų šaškių čempionatas – II vieta


RYTIS DOMARKAS – 2000-09-11 – 2016. 2017, 2018 m. Lietuvos jaunių ir jaunimo šaškių čempionatų nugalėtojas, 2017 m. Lietuvos suaugusiųjų „greitųjų“ šaškių čempionatas – II vieta, 2018 m. Pasaulio jaunimo paprastųjų šaškių čempionatas – II vieta