Sekmadienį , vasario 3 d. Jonavos sporto areną užplūdo jaunieji krepšininkai iš visos Lietuvos. Tradicinėje „LIDL – MKL Žvaigždžių dienoje“ jaunieji talentai demonstravo įgūdžius įvairiose krepšinio rungtyse, geriausi lygos krepšininkai susikovė rungtynėse tarp GELTONŲJŲ IR MĖLYNŲJŲ, o šventę vainikavo grupės „FlyingSaucerGang“ pasirodymas.

Konkurse „Vienas už  visus , visi už vieną „ dalyvavo mūsų mokyklos auklėtiniai : vaikinų grupėje –Nojus Savaikaitis ( treneris D. Kriščiūnas) , Matas Dabulevičius (treneris K. Juozaitis) ir Gytis Zokas (treneris M.  Sagaitis) , o merginų grupėje –  Aušrinė Menkevičiūtė, Viktorija Raulinaitytė (trenerė E.Bajorūnienė) ir Karolina Sviglinskaitė (treneris S. Žaliabarštis)

„LIDL bauduko“ konkurse dalyvavo gausiausias  dalyvių skaičius. Tarp 19 krepšininkų varžėsi  marijampoliečiai Kasparas Jašinskas ir Matas Sikarskas (treneris D. Kriščiūnas)  bei 13 krepšininkių . Mūsų mokyklai atstovavo Rosita Rusovičiūtė ir Gabija Bagdonaite (trenerė E.Bajorūnienė) Tarp mergaičių taikliausia ir  buvo Rosita Rusovičiūtė, kuriai apdovanojimą –  „Auksinį kamuolį“ įteikė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.

ZINZINO įgūdžių konkurse savo gebėjimus demonstravo  merginos ir vaikinai. Merginų grupėje  dalyvavo Gerda Tamoševičiūtė ( trenerė E.Bajorūnienė ) ,  o vaikinų grupėje – Lukas Šitkauskas (treneris A. Žibūda).  Gerda prasibrovė iki pusfinalio, kuriame teko patirti pralaimėjimą .O po varginančios kovos berniukų grupėje į finalą žengė jonavietis Kristupas Palaima (Jonavos KKSC) ir Lukas Šitkauskas. Triumfavo gausiai palaikomas Kristupas Palaima , tačiau  likęs antras Lukas, taip pat buvo apdovanotas ZINZINO įsteigtu prizu.

„Žvaigždžių“  rungtynėse GELTONIEJI – MĖLYNIEJI dalyvavo mūsų mokyklos auklėtinai : GELTONŲJŲ  komandoje Gabrielė Sederevičiūtė (treneris S. Žaliabarštis )  ir MĖLYNŲJŲ komandoje Ignas Antanaitis (treneriai  A. ir G. Žibūdos ). Po dramatiškos kovos , pergalę rezultatu 81 : 84   iškovojo MĖLYNIEJI .

Visi dalyviai buvo apdovanoti „LIDL“ įsteigtais prizais . O „LIDL – MKL Žvaigždžių dienos“ „vyšnia ant torto“ tapo grupės „FlyingSaucerGang“ pasirodymas. Jaunimo tarpe itin mėgiama repo grupė surengė audringą pasirodymą bei privertė iš savo vietų pakilti ne tik jaunuosius gerbėjus, bet ir jų tėvelius.