Sausio 18 dieną  Marijampolėje vyko 2018/2019 m.  Lietuvos jaunimo vaikinų tinklinio čempionato antrojo  rato varžybos su Vilniaus „ Tauro“ 1 ir 2 komandomis.

Varžybas marijampoliečiai pradėjo ryžtingai, nusiteikę pergalės nepaleisti iš savo rankų, nes pirmame rate vilniečiai buvo įveikti 3:1.  Tačiau pirmame sete dėl nepakankamos koncentracijos pasipylė žaidėjų klaidos . Pirmas setas  pralaimėtas 22 : 25. Antrame sete žaidėjai pradėjo greičiau ir tiksliau perdavinėti kamuolį , įsiklausė į trenerio R. Sujetos nurodymus, todėl laimėjo antrąjį ir trečiąjį setus. Bet ketvirtame sete vėl į lemiamą kovą pakilo sostinės vaikinai, jie gudriai ir netikėtai užklupdavo marijampoliečius greitais ir trumpais perdavimais bei stipriais smūgiais prie tinklo. Po ketvirtojo seto rezultatas  tapo lygus  2 : 2. Penktame sete labai gerai baigiamose atakose sužaidė puolimo lyderis Armandas Bielskus. Jis iš eilės pelnė 4 neatremiamus taškus ir pergalę šventė marijampoliečiai 3 : 2 . Antrose varžybose lengvai įveikta antroji sostinės komanda  – 3:0.

Marijampolės ŽSM tinklininkai po antrojo rato varžybų išlieka čempionato lyderiais.

Pasak trenerio R. Sujetos, pergalių pasiekti padėjo patikimas kamuolių skirstytojo komandos kapitono Mindaugo Vizgirdos žaidimas , taip pat treneris gyrė vikrųjį Arną Žukliją  (libero-laisvas gynėjas), puolėjus – Titą Gelgotą, Martyną Masaitį, Girmantą Misiukevičių, Marijoną Stankevičių, Justą Mincę.

Komanda ir vaikinų tėveliai džiaugiasi, kad gali žaisti ir stebėti varžybas jaukioje ir šiltoje salėje. Dėkojame Jono Totoraičio progimnazijos direktorei G. Jakovickienei už  galimybę ir supratimą.

Foto galerija rasite mūsų facebook’o paskyroje:

https://www.facebook.com/Marijampol%C4%97s-%C5%BEaidim%C5%B3-sporto-mokykla-168222923225382/