Treneriai

Krepšinio treneris

Aivaras Žibūda

I kvalifikacinė kategorija suteikta 2017-02-01 galioja iki 2019-01-31

8 (653) 79441
azibuda33@yahoo.com

Šaškių treneris

Vitas Labutis

IV kvalifikacinė kategorija suteikta 2018-11-02 galioja iki 2022-09-01

 

8 (612) 15395
vitasmeister@gmail.com

Krepšinio treneris

Kęstutis Juozaitis

III  kvalifikacinė kategorija suteikta 2018-10-01 galioja iki 2022-09-30

8 (656) 54414
juozaitiskestas@gmail.com

Krepšinio treneris

Stasys Žaliabarštis

III  kvalifikacinė kategorija suteikta 2014-12-28 galioja iki 2018-12-27

8 (685) 64616
stasys52@yahoo.com

Krepšinio treneris

Ela Bajorūnienė

III kvalifikacinė kategorija suteikta 2017-12-01 galioja iki 2021-06-31

8 (656) 44645
paska1010@yahoo.com

Tinklinio treneris

Romas Sujeta

III  kvalifikacinė kategorija suteikta 2018-09-01 galioja iki 2022-04-30

8 (650) 23265
romas.sujeta@gmail.com

Šaškių treneris

Jonas Navickas

I  kvalifikacinė kategorija suteikta 2018-01-03 galioja iki 2020-01-02

8 (654) 01638
jnjonas44@gmail.com

Šachmatų treneris

Antanas Lileikis

I kvalifikacinė kategorija suteikta 2018-03-01 galioja iki 2019-05-31

 

8 (699) 31782
lileikis@marinet.lt

Krepšinio treneris

Gintautas Žibūda

III  kvalifikacinė kategorija suteikta 2017-01-20 galioja iki 2020-07-02

8 (614) 07996
gintas.zibuda@gmail.com

Krepšinio treneris

Domas Kriščiūnas

I  kvalifikacinė kategorija suteikta 2017-02-01 galioja iki 2019-03-31

8 (699) 64546
kadiskk@gmail.com

Šachmatų treneris

Rolandas Martinkus

III  kvalifikacinė kategorija suteikta 2018-04-03 galioja iki 2022-03-31

8 (615) 97227
r.martinkus@gmail.com

Krepšinio treneris

Mindaugas Sagaitis

Be kategorijos

8 (699) 38866
sagaitis.mindaugas@gmail.com

Tinklinio treneris

Ovidijus Valinčius

III kvalifikacinė kategorija suteikta 2018-09-01 galioja iki 2022-04-30

8 (637) 04292
o.valincius@gmail.com

Regbio trenerė

Gintarė Aramavičienė

III  kvalifikacinė kategorija suteikta 2018-12-01 galioja iki 2022-11-30

Tel.nr. 8(630) 40118
aramaviciene.gintare@gmail.com

Krepšinio trenerė

Simona Dobrovolskytė

Be kategorijos

8 (636) 32477
dobrov.simona@gmail.com