Balandžio 13 dieną šachmatininkai iš Lenkijos ir Lietuvos ( Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės, Ukmergės, Tauragės, Jurbarko ir Vilkaviškio) rinkosi į tarptautinį šachmatų turnyrą Marijampolėje „Suvalkijos pavasaris 2019“. Šachmatininkai žaidė A ir B turnyruose. B turnyro nugalėtoju tapo žaidimų sporto mokyklos auklėtinis Gustas Žukauskas, o devynmečių vaikų grupėje antrąją vietą užėmė Karolis Sanda. A turnyre septintąją vietą užėmė Benediktas Vilkys. Turnyrui šachmatininkus paruošė treneriai Antanas Lileikis ir Rolandas Martinkus. Pasibaigus turnyrui, treneriai gyrė savo auklėtinius už gerą ir perspektyvų žaidimą : Julių Antanauską, Matą Norkeliūną, Paulių Botyrių, Adomą Dumbliauską, Grantą Pranaitį, Rugilę Burbaitę, Rusnę Algėnaitę, Medą Galeckaitę ir kitus dalyvius.