Šachmatininkas Paulius Pultinevičius ir jo treneris Rolandas Martinkus grįžo iš Pasaulio Jaunių šachmatų čempionato Chanty - Mansijske (Rusija), kur iškovojo XV vietą.

********************************

Mokyklos vaikinų jaunučių tinklinio komanda ( treneris Romas Sujeta) sėkmingai įveikė atrankinių varžybų barjerą ir pateko į 2016 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių tinklinio varžybų finalą, kuris vyks spalio 14 - 16 dienomis Kaune.

*******************************

Bialystoke ( Lenkija) vyko 8 komandų jaunių merginų krepšinio turnyras, skirtas E. Halaburdos atminimui. Mokyklos merginų komanda ( treneris Stasys Žaliabarštis) tapo turnyro nugalėtojomis, o Erika Povilaitytė buvo išrinkta simbolinį geriausių turnyro žaidėjų penketuką.

**********************************
  Vilniuje vyko XXIII J. Kulikausko atminimui skirtas tarptautinis šaškių turnyras, kurio nugalėtojų ( vaikų turnyre) tapo mokyklos šaškininkas Markas Rauluševičius ( treneris Vitas Labutis)

******************************

Prasidėjo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos "PERLAS" sezonas. Jau turime pirmąsias pergales jaunučių vaikinų U15 krepšinio čempionato varžybose:
Marijampolės ŽSM II - "Alvarsas" - Alytaus SRC II 99:18 ( Erikas Žilinskas - 25 taškai, Rokas Deksnys - 21 taškas)
Marijampolės ŽSM I - "Fildingas" -  Marijampolės ŽSM II - "Alvarsas" 109:47 (Martynas Tamulevičius 21 taškas, Ignas Antanaitis - 20 taškų, Nikas Puniškis - 11 taškų)