SAVAITĖS ( sausio 2 - 8) SPORTO NAUJIENOS TRUMAI

Sausio 5 - 7 dienomis Kaune vyko 2016/2017 m. Lietuvos jaunučių vaikinų tinklinio čempionato II turo varžybos, kuriose marijampoliečiai siekė revanšo prieš Joniškio tinklininkus, kurie praėjusį rudenį, Lietuvos jaunučių žaidynių finale "atėmė" bronzos medalius iš mūsų miesto komandos, pasak trenerio Romo Sujetos, pirmame sete viskas vyko pagal planą, o antrame vaikinai pritrūko koncentracijos. Galutinis pergalingas rezultatas 3:1, antrose varžybose laukė čempionato favoritais laikomi - šiauliečiai. Treneris džiaugėsi, kad vaikinai buvo gerai nusiteikę ir garbingai kovojo, tačiau jėgos nebuvo lygios. Pralaimėta 0:3, tačiau gauta geros patirties ateities varžyboms. Su Kelmės ir Raseinių komandomis vargo nebuvo - pergalės vienodu rezultatu 3:0, todėl treneris Romas Sujeta galėjo eksperimentuoti, išbandyti žaidėjus skirtingose pozicijose.Treneris išskyrė geriausiai šiame ture pasirodžiusius komandos žaidėjus , tai Armandas Bielskus, Vladas Kunigonis, Mindaugas Vizgirda. Po šio turo paaiškėjo, kad mūsų komanda turi realią galimybę žaisti čempionato finalinėse varžybose.

*****************

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ KREPŠINIO LYGOS ČEMPIONATŲ REZULTATAI

Jaunučių vaikinų U15 krepšinio čempionata

ŽSM I - "Fildingas" - Sostinės KM II 76:53 ( I. Antanaitis - 23 taškai) - treneris A. Žibūda

ŽSM II - "Alvarsas" - Sostinės KM II 30:92 ( N. Puniškis - 11 taškų) - treneris K. Juozaitis

Mergaičių U14 krepšinio čempionatas - treneris S.Žaliabarštis

Marijampolės ŽSM - Plungės SRC 69:64 ( V. Raulinaitytė 32 taškai)

*******************************

Kaune vykos 46 - asis Naujametinis šachmatų turnyras "Kaunas 2017", kuriame dalyvavo 60 jaunųjų šachmatininkų iš įvairių Lietuvos miestų. Geriausiai sekėsi trenerio Antanao Lileikio auklėtiniams Airidui Šukviečiui - IV vieta ir Džiugui Mockui - VII vieta.

Druskininkuose vyko šachmatų turnyras "Aquapark OPEN", kuriame dalyvavo mūsų mokyklos šachmatininkai ( treneris Rolandas Martinkus). Grupėje U10 Aidas Vasiliauskas užėmė VI vietą iš 35 dalyvių, U14 grupėje Ignas Vasiliauskas užėmė X vietą. Tomis pačiomis dienomis vyko tarptautinis šachmatų turnyras " 2017 Druskininkai RAPID OPEN", kuriame varžėsi 69 šachmatininkai. Tarp šešiolikamečių ir vėl stipriausias buvo Paulius Pultinevičius, o Augustas Vaškevičius užėmė III vietą. Bendroje įskaitoje Paulius - septintas, Augustas - penkioliktas. Druskininkuose Paulius Pultinevičius žaidė simultatną prie 19 lentų ir 17 dalyvių įveikė, vieną partiją baigė lygiosiomis, vieną - pralaimėjo