SAVAITĖS ( kovo 6 - 12) SPORTO NAUJIENOS TRUMPAI

Kovo 11-12 dienomis sostinėje vyko 2017 m. Laietuvos jaunimo ir jaunučių šaškių "64" čempionatas, kuriame visų spalvų medalius į Marijampolę parvežė mokyklos auklėtiniai ( treneriai Vitas Labutis ir Jonas Navickas). Jaunimo vaikinų grupėje ( iki 19 metų) čempionu tapo Rytis Domarkas, trečiąją vietą užėmė Audrius Domarkas. Merginų grupėje trečiąją vietą iškovojo Paulina Miliauskaitė. Didžiausią staigmeną pateikė aštuonmetis Matas Stankevičius, kuris jaunučių vaikinų grupėje užėmė antrąją vietą ir pasipuošė šalies čempionato sidabro medaliu. Sveikiname šaunuolius šaškininkus ir jų trenerius.

*******************************

Klaipėdoje vyko trečioji Lietuvos krepšinio federacijos projekto "Aukime kartu" stovykla, į kurią buvo pakviesta Gabrielė Sederevičiūtė ( treneris Stasys Žaliabarštis). Daugiau informacijos apie projektą galite rasti www.mkl.lt

*************************************

SAVAITĖS ( kovo 6 - 12) SPORTO NAUJIENOS TRUMPAISAVAITĖS ( kovo 6 - 12) SPORTO NAUJIENOS TRUMPAISAVAITĖS ( kovo 6 - 12) SPORTO NAUJIENOS TRUMPAI