Marijampolėje vyko 2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių  finalinės šaškių varžybos, kuriose dalyvavo keturiolikos savivaldybių komandos.  Marijampolės komandą sudarė žaidimų sporto mokyklos šaškininkai: Rasa Komisaraitytė, Nojus Okleiteris, Matas Stankevičius, Markas Rauluševičius ( treneriai Vitas Labutis ir Jonas Navickas). Galutinėje komandų rikiuotėje Marijampolės komanda užėmė penktąją vietą, surinkusi 86 taškus. Nugalėtojais tapo Vilniaus SM „Tauras“, antroji vieta – Šiaulių SC „Dubysa“, trečioji – Telšių SRC, ketvirtoji – Kupiškio KKSC.

Lietuvos jaunimo moksleivių šaškių „64“ čempionate žaidė aštuoniolika stipriausių šaškininkų iš Vilniaus, Šiaulių, Alytaus, Varėnos, Seirijų ir Marijampolės. Sėkmė lydėjo marijampoliečius – Audrius Domarkas tapo nugalėtoju, o jo brolis Rytis užėmė antrąją vietą. Vaikinus treniruoja ir varžyboms paruošė treneris  Vitas Labutis.

Alytaus rajono šaškių pirmenybėse „Luksnėnų taurė – 2018“ dalyvavo gausus būrys šaškininkų iš Marijampolės. Šiame turnyre vaikų grupėje pirmąją vietą iškovojo Emilijus Bendoraitis, trečiąją vietą – Gustas Vaitiekūnas. Treneriai Jonas Navickas ir Vitas Labutis gyrė už gerą žaidimą Adomą Undaravičių, Tadą Mačiunską, Andrių Vaičiulionį.

Marijampolės jaunučių asmeniniame šaškių turnyre paaiškėjo geriausi miesto šaškininkai. Jais tapo Goda Šapalaitė, Lukrecija Valiukaitė, Rasa Komisaraitytė ,Matas Stankevičius , Markas Rauluševičius, Emilijus Bendoraitis. Visi moksleiviai mokosi Jono Totoraičio progimnazijoje.