Vilniuje „Karolinos“ viešbutyje visą savaitgalį karaliavo šachmatai. Didelio susidomėjimo sulaukė jau tradicinis šachmatų turnyras Lietuvos jaunimo rinktinė prieš Ukrainos jaunimo rinktinę. Mačas baigėsi draugišku rezultatu 6 : 6, tačiau pergalę šventė LJR pagal papildomą rodiklį – pirmosios lentos rezultatą, kur marijampolietis IM Paulius Pultinevičius ( treneris Rolandas Martinkus) nugalėjo ukrainietį FM Jevgenijų Rošką. Lietuvos šachmatų „žaibo“ čempionate antrąją vietą iškovojo taip pat Paulius Pultinevičius, surinkęs 9 taškus iš 11 galimų. „Žaibo“ čempionate U20 grupėje – Paulius tapo nugalėtoju, o Arnas Povilas Žukauskas užėmė antrąją vietą. Šešiolikmečių grupėje žaidęs Augustas užėmė 5 – 6 vietą. Komandinėse jaunių U14 pirmenybėse dalyvavo 15 komandų, marijampoliečiai užėmė penktąją vietą.