2015/2016 METŲ ŽAIDIMŲ SPORTO MOKYKLOS

KOMANDŲ PASIEKIMAI

 

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ KREPŠINIO LYGOS ČEMPIONATŲ

REZULTATAI( 2016-05-09)

 

 

 

JAUNIMO VAIKINŲ U19 ( G. 1997 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS  ( dalyvavo 15 komandų) (treneris G. Žibūda ) – 9 vieta

 

JAUNIŲ VAIKINŲ U18 ( G. 1998 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 42 komandos)

B DIVIZIONAS ( treneris G. Žibūda) – 21-27 vieta

 

JAUNIŲ MERGINŲ U18 ( G. 1998/99 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 19 komandų) B DIVIZIONAS ( treneris S. Žaliabarštis) –  13-19 vieta

 

JAUNIŲ VAIKINŲ U17 ( G. 1999 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 42 komandų)    

 B DIVIZIONAS  (treneris M. Sagaitis) –  17-20 vieta

 

JAUNUČIŲ VAIKINŲ U15 ( G. 2001 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 45 komandos)

B DIVIZIONAS (treneris M. Sagaitis) – 29 - 45 vieta

 

JAUNUČIŲ MERGINŲ U16 ( G. 2000/01 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 20 komandų)

A DIVIZIONAS ( treneris S. Žaliabarštis) – iškrito į B divizioną ( 10-20 vieta)

VAIKŲ BERNIUKŲ U14 ( G. 2002 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 47 komandos)

B DIVIZIONAS  (treneris A. Žibūda) -  21 – 27 vieta

VAIKŲ MERGAIČIŲ U14 ( G. 2002/03 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 21 komandos)

B DIVIZIONAS  (trenerė E. Bajorūnienė) -  B div. F4 – 3 vieta ( bendra 11)

Treneris S. Žaliabarštis – ŽSM II – 13-21 vieta

 

VAIKŲ BERNIUKŲ U13 ( G. 2003 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 48 komandos)

B DIVIZIONAS  (treneris K. Juozaitis ŽSM – „Alvarsas“ – 24 – 28 vieta

                                     ŽSM – „Sūduvis“ -   30-48 vieta

VAIKŲ BERNIUKŲ U12 (G. 2004 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS „ PIRMASIS IŠŠŪKIS „  (dalyvavo 56 komandos)  (treneris K. Juozaitis) – 13-16 vieta

(treneris D. Kriščiūnas) – ŽSM II – 33-56 vieta

VAIKŲ MERGAIČIŲ U12 (G. 2004 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS „ PIRMASIS IŠŠŪKIS „

( dalyvavo 15 komandų ) (treneris S. Žaliabarštis) – pateko į F4 –  2 vieta ( pateko į 2017/2018 m. mergaičių U14 A Div.)

 

 

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ TINKLINIO ČEMPIONATAI

 

Jaunių vaikinų (g. 1998/99 m.) tinklinio čempionatas ( dalyvavo 12 komandų) – 4 vieta

Jaunučių vaikinų ( g. 2000/01 m.) tinklinio čempionatas ( dalyvavo 9 komandos) – 4 vieta

Jaunučių vaikinų sporto žaidynių paplūdimio tinklinio varžybos (dalyvavo 26 komandų) – 4  vieta

 

 

 LIETUVOS VAIKŲ, JAUNUČIŲ, JAUNIŲ

ŠAŠKIŲ ČEMPIONATAI IR TURNYRAI

 

Lietuvos moksleivių  jaunių paprastųjų šaškių „64“ pirmenybės ( 3 v. – Rytis Domarkas ir Vaiva Gegužinskaitė, 2 v. – Monika Bačkieriūtė)

Lietuvos moksleivių jaunučių paprastųjų šaškių „64“ pirmenybės (  1 v. -  Audrius Domarkas, 2 v. – Nojus Okleiteris)

Lietuvos moksleivių jaunučių šimtalangių šaškių pirmenybės ( 1 v. –  Audrius Domarkas)

Lietuvos moksleivių vaikų ( iki 8 metų) šimtalangių šaškių pirmenybės ( 2 v. –  Tadas Pečkys, 3 v. – Vilius Karalius)

Lietuvos vaikų ir jaunių šimtalangių šaškių čempionatas (  2 v. – Matas Stankevičius ir Audrius Domarkas)

Lietuvos jaunių ir vaikų paprastųjų šaškių „64“ čempionatas ( 1 v. -  Paulina Miliauskaitė ir Rytis Domarkas, 3 v. – Audrius Domarkas)

Domarkas)

Lietuvos jaunučių paprastųjų šaškių „64“ čempionatas ( 1 v. – Audrius Domarkas)

Lietuvos jaunučių šimtalangių šaškių „100“ čempionatas (  1 v. -  Audrius Domarkas)

Europos jaunimo, jaunių, jauničių ir vaikų paprastųjų „64“ šaškių čempionatas ( St. Peterburge) – LR rinktinės vyr. treneris V. Labutis – A. Domarkas 4 v. - „greitųjų“ ir „žaibo“ turnyruose, R. Domarkas – 14 v. klasikinėse šaškėse, P. Miliaskaitė – 11 v. klasikinėse šaškėse)

Tarptautinis kadetų paprastųjų šaškių „64“ turnyras ( Latvijoje) – 10 v. -  Marijampolės ŽSM

 

 

LIETUVOS VAIKŲ, JAUNUČIŲ,  JAUNIŲ ŠACHMATŲ ČEMPIONATAI IR TURNYRAI

 

Lietuvos jaunių (B18) komandinės šachmatų pirmenybės ( 4 v. - Marijampolės ŽSM )

Lietuvos jaunių (B14) komandinės šachmatų pirmenybės ( 6 v. - Marijampolės ŽSM

Lietuvos šachmatų lygos varžybos (11 v. -  Marijampolės ŽSM – Mantinga )

Lietuvos jaunių  ( B16) šachmatų čempionatas ( 2 v. - P. Pultinevičius)

Europos greitųjų šachmatų čempionatas Minske – (U14 gupėje – 3 v. Paulius Pultinevičius)

Baltijos jūros  regiono šalių šachmatų „žaibo“ turnyras – (3 v. – Paulius Pultinevičius)

Tarptautinis jaunių šachmatų mačas Lietuva – Ukraina (12:8) – ( LT rinktinėje Paulius Pultinevičius)

Lietuvos vyrų šachmatų čempionatas – ( 5 v. – Paulius Pultinevičius)

Lietuvos jaunių U18 greitųjų šachmatų čempionatas – ( 1 v. – Paulius Pultinevičius, 3 v. A.Žukauskas)

Lietuvos jaunių U18 žaibo šachmatų čempionatas – ( 2 v. – P. Pultinevičius)