KREPŠININKAI IŠ TARPTAUTINIO TURNYRO GRĮŽO SU MEDALIAIS

Pirmosiomis gegužės dienomis dvi mokyklos vaikinų komandos dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre Bialostoke ( Lenkija). Jaunučių vaikinų komanda (treneriai Aivaras Žibūda ir Gintautas Žibūda) pogrupio varžybose įveikė visas komandas, pusfinalyje iškovojo svarbią pergalė prieš 'Zubry" penketuką 62:52 ir pateko į turnyro finalą, kur turėjo pripažinti Gardino ( Baltarusija) ekipos pranašumą 46:85. Žaidimų sporto mokyklos komanda iškovojo sidabro medalius, o Mantvydas Kalinauskas buvo pripažintas geriausiu turnyro įžaidėju, Ignui Antanaičiui atiteko geriausio komandos žaidėjo prizas.

Trenerio Kęstučio Juozaičio berniukų komanda taip pat poguje įveikė visus varžovus ir turnyro finale kovojo su šeimininkų klubu SPK ( Bialostoko). Mūsų mokyklos krepšininkai šventė auksinę pergalę rezultatu 44:33 ( V. Bonkevičius 16 tšk., E. Žilinskas - 11 tšk.). Jie tapo savo amžiaus grupės turnyro nugalėtojais.

Daugiau informacijos ir foto rasite www.skm.basketmania.plKREPŠININKAI IŠ TARPTAUTINIO TURNYRO GRĮŽO SU MEDALIAISKREPŠININKAI IŠ TARPTAUTINIO TURNYRO GRĮŽO SU MEDALIAISKREPŠININKAI IŠ TARPTAUTINIO TURNYRO GRĮŽO SU MEDALIAIS