2017-2018 m. rezultatai

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ KREPŠINIO LYGOS ČEMPIONATAS

JAUNIMO VAIKINŲ U19 ( G. 1999 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS „OLIMPINĖ TAURĖ“– ( dalyvavo 18 komandos) ( treneris M. Sagaitis) – 9-12 vieta

JAUNIŲ MERGINŲ U18 ( G. 2000/01 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 17 komandų) B DIVIZIONAS ( treneris S. Žaliabarštis, E. Bajorūnienė) –  žaidė B div. Finalo 4 – I vieta

JAUNIŲ VAIKINŲ U17 ( G. 2001 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 36  komandos)    B DIVIZIONAS  (treneris M. Sagaitis) – ŽSM I  žaidė pirmame etapeŽSM II ( treneris A. Žibūda) – 9 – 12 vieta

JAUNUČIŲ VAIKINŲ U16 ( G. 2002 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 41 komanda) B DIVIZIONAS (treneris A. Žibūda) – ŽSM I žaidė B div. Finalo 4 – I vieta , ŽSM II (treneris K. Juozaitis) – žaidė pirmame etape

JAUNUČIŲ VAIKINŲ U15 ( G. 2003 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 45 komandos) B DIVIZIONAS  (treneris K. Juozaitis ) – 9 – 12 vieta

JAUNUČIŲ MERGINŲ U16 ( G. 2002/03 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 19  komandų) B DIVIZIONAS ( trenerė E. Bajorūnienė) – žaidė B div. Finalo 4 – II vieta, ŽSM II – I vieta ( treneris S. Žaliabarštis)

VAIKŲ MERGAIČIŲ U14 ( G. 2004/05 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 19 komandų) A DIVIZIONAS  (treneris S. Žaliabarštis) – 7 vieta

VAIKŲ BERNIUKŲ U14 ( G. 2004 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS – ( dalyvavo 45  komandos) B DIVIZIONAS  (treneris K. Juozaitis) –9 – 12 vieta

VAIKŲ BERNIUKŲ U13 (G. 2005 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS   (dalyvavo 45  komandos) B divizionas (treneris D. Kriščiūnas) – žaidė pirmame etape

VAIKŲ MERGAIČIŲ U12 (G. 2006 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS „ PIRMASIS IŠŠŪKIS „

( dalyvavo 18  komandų ) (trenerė E. Bajorūnienė) – ŽSM I – 9 – 12 vieta, ŽSM II ( treneris S. Žaliabarštis) – žaidė pirmame etape

VAIKŲ BERNIUKŲ U12 (G. 2006 M.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS „ PIRMASIS IŠŠŪKIS „

( dalyvavo 65  komandos ) (treneris G. Žibūda) – ŽSM I – žaidė pirmame etape, ŽSM II ( treneris K. Juozaitis) – 17 – 32 vietos

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ TINKLINIO ČEMPIONATAS

Jaunių vaikinų U19 (g. 2000/2001 m.) tinklinio čempionatas ( 10 komandų)  – 5 vieta

Jaunučių vaikinų U17 ( g. 2002/03 m.) tinklinio čempionatas ( 11 komandų) – 4 vieta

Jaunimo merginų U20 ( g. 1999/2000 m.) tinklinio čempionatas ( 15 komandų) – 15 vieta

Mergaičių mini U13 ( g.2006 m.) tinklinio čempionatas – 13   vieta

LIETUVOS VAIKŲ, JAUNUČIŲ, JAUNIŲ

ŠAŠKIŲ ČEMPIONATAI

 2018 m.Lietuvos jaunimo ir jaunučių paprastųjų šaškių čempionatas – Rytis Domarkas ( jaunimo gr. –  4 vieta), Audrius Domarkas – 8 vieta, Markas Rauluševičius ( jaunučių gr. – 5 vieta)

2018 m. Lietuvos vaikų U8 paprastųjų šaškių čempionatas – Augustas Radžiūnas – 2 vieta, Amelija Paršaitytė – 3 vieta, Ieva Barčaitytė – 4 vieta

2018 m. Lietuvos  vaikų – jaunių paprastųjų šaškių čempionatas – Audrius Domarkas – 3 vieta

 (  treneris V. Labutis), Matas Stankevičius – 2 vieta, Rasa Komisaraitytė – 3 vieta, Tadas Pečkys – 4 vieta ( treneris J. Navickas)

2018 m. Europos jaunimo paprastųjų šaškių čempionatas ( Kraneve, Bulgarija) – Audrius Domarkas –1 vieta ( „greitosios šaškės“),  dvi 2 vietos ( „žaibe“ ir klasikinėje programoje)

LIETUVOS VAIKŲ, JAUNUČIŲ,  JAUNIŲ ŠACHMATŲ ČEMPIONATAI

2018 m. Lietuvos  jaunučių – jaunių šachmatų čempionatas – Paulius Pultinevičius – 1 vieta

 ( U18 gr.), Arnas Žukauskas – 3 vieta (U18 gr.)

2018 m. Lietuvos šachmatų čempionatas – P. Pultinevičius –2 vieta ( treneris R. Martinkus)

2018 m. Lietuvos vaikų BM8 šachmatų čempionatas – Šarūnas Norkeliūnas – 8 vieta ( treneris Antanas Lileikis)

2018 m. Lietuvos jaunių BM 18 greitųjų šachmatų čempionatas – A. Žukauskas – 2 vieta

2018 m. Lietuvos jaunių BM18 „žaibo“ šachmatų čempionatas – A. Žukauskas – 3 vieta

2018 m. Lietuvos jaunučių „žaibo“ šachmatų čempionatas – Š. Norkeliūnas – 3 vieta

2018 m. Lietuvos vaikų BM8  greitųjų šachmatų čempionatas – Š. Norkeliūnas – 4 vieta

2018 m. Šachmatų turnyras „Jaunosios pasaulio šachmatų žvaigždės“ – Paulius Pultinevičius –  vieta

( treneris R. Martinkus)

 LIETUVOS JAUNUČIŲ A, B, VAIKŲ IR VAIKUČIŲ PIRMENYBĖS 

Nedalyvavo